Viron rekisterissa, katsastus voimassa: 08.2026
Ostettu: Viro
Ajoneuvon sijaintikunta: Tallinn, Viro
Voin vaihtaa
Katsastettu ja huollettu
Ostetud uuena Eestist Subaru esindusest 11.2013 (2014a facelift mudel). Olnud ostust saadik 1 perekonna kasutusees (2024a omanikuvahetus peresisene ja tõendatav).
Mudeliuuendusega facelift mudel (mõningad välised detaili muudatused, antud mudel lisaks offroad välisilme paketiga - porikoobaste lisa kaitseplastikud ning küljekarbi hõbedane iluliist), millel kasutusel uuenenud ja võimsam 127kw Boxermootor.
Autot hoitud pedantlikult. Kilometraaž kujunenud põhiliselt maanteel. Subarule omaselt suurepärase teelpüsivusega ja seda iga ilmaga (Boxermootori madal raskuskese ja Subaru legendaarne Symmetrical AWD nelikvedu).
Õige bensiinimootoriga Subaru. Nii mootor kui automaatkäigukast toimivad laitmatult. Veermikus puuduvad kolinad/loginad, väga tihke olekuga auto. Subarule omaselt väga vastupidav ja turvaline auto just põhjamaistesse oludesse. Tavavedrustusega!
Olemas on väga mahukas hooldusajalugu, kõikidest töödest on olemas arved ning lisaks hooldusraamat. Hooldusajalugu täielikult kontrollitav. Suureks plussiks on korrapäraselt vahetatud automaatkäigukastiõli ning hooldused iga 15tkm või 1 aasta (pole sõidetud nn. longlife hooldusintervalli). Lisaks teostatud korrapäraselt kerehooldust ja kontrolli - autol puudub rooste (ka põhjaalune väga korralik) ja samuti ei tähelda kerel iluvigu.
Viimane suurem hooldus 1000.- eur väärtuses 19.03.2026 (vahetati kõik mis vähegi kulumist näitas, kõigest olemas arved).
Autost ja osa arvetest veel pilte digitaalsel kujul: https://drive.google.com/drive/folders/1Arcx0_106XadnSFPQb4RAHvAPYmA3Hz4?usp=drive_link
Salong säilinud veatu ja võib öelda, et ilma kulumisjälgedeta. Autos pole kunagi suitsetatud ega peale inimeste midagi veetud (laepolster ilus ja puhas, pole kraabitud vms.).
Varustuses - xenon esituled, püsikiirusehoidja, elektriliselt kokkuklapitavad soojendusega küljepeeglid, istmesoojendused, roolilt seatav stereo ja menüü, roolilt labadega käiguvahetuse võimalus, hea heliga tänapäevaste võimalustega originaalstereo (bluetooth jms.), tehase toonitud klaasid, must nahkpolster jms.
Kliimaautomaatik puhub vajadusel ka jääkülma.
Kõik tehnoülevaatused läbitud puudusteta.
Autol on alla korralikud suverehvid ja kaasa saab väga korralikud talverehvid (naast). Lisaks paigaldatud Thule eemaldatavad katusereelingud ja Thule kärukonks. Olemas 2 orig. süütevõtit ja katusereelingute ning konksu võtmed.