Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

AIHE: KUS ON TALLINNAS SOODSAD UUED REHVID?

15:24 23.08.2009
keke20
Kus on Tallinnas soodsad uued rehvid?
Kus on Tallinnas soodsad uued rehvid?
1. Kuidas oli klienditeenindus.
2. Kas rehvid realselt laos olemas.
3. Kas oli rehvivahetus kohapeal.

Muokattu 27.9.09 22:23

15:59 23.08.2009
pit-stop (rekisteröimätön)
Re: KUS ON TALLINNAS SOODSAD UUED REHVID
tere,
mina julgen soovitada punasel tänaval pit-stopi laos olemas samamoodi ka paigaldus kohapeal ja kvaliteetne..

mine julgelt
17:36 23.08.2009
AS (rekisteröimätön)
Inimene, kes otsib soodsalt rehve tellib need reeglina Saksast Reifendirectist.
20:03 23.08.2009
Kapten Trum (rekisteröimätön)
me ju ei tea milliseid rehve ta vajab.13-14 tolliseid pole mõtet reifenist tellida.
20:52 23.08.2009
Jaan39 (rekisteröimätön)
No Pit -Stopis võib ju kõik muu tore olla, kuid soodsalt rehve seal küll saada pole
Soovitaks http://www.kumm.ee ja http://www.rehvid24.ee poole vaadata
12:29 24.08.2009
Granaat (rekisteröimätön)
Ega Reifendirect ka kullaauk pole, ostsin X5 le 19 rehvid eestist ja sain ca 2 kilo soodsamalt kui reifenist. Kes otsib see leiab:)
00:46 25.08.2009
gbr (rekisteröimätön)
Kui suuri rehve,velgi vaja 4x4-le küsige sealt pakkumist?
www.maxvelg.com
: )
01:11 25.08.2009
soodsad rehvid (rekisteröimätön)
09:16 25.08.2009
,, (rekisteröimätön)
no hiina rehvide osas on rehvitakso jah natuke soodsamas valguses, aga otsige kummaltki kodulehelt üles näiteks esimene nokiani toode ja reifendirektis on see siiski (küll imevähe,aga ikkagi) soodsam. ka vredestein ja continental omavad väikest soodukat sakslaste kasuks. lisaks on reifenis tasuta kohaletoimetamine alates kahest rehvist, taksol neljast. ka on reifeni rehvivalik ikka kordi suurem pluss veel mõnigad testitulemused juurde lisatud. neid ei saa küll absoluutse tõe pähe võtta,aga abiks siiski. eesti müüjate puhul ongi tihtilugu probleemiks see, et osta tuleb suht ilma mõtlemata ja valimata- mis müügil see müügil, seega võta või jäta. reifenis võin aga kasvõi natuke kallima rehvi soetada,aga see eest olen saanud selle,mida tahtsin ja mis meeldis.

http://pood.rehvitakso.ee/?id=1&m=&j=

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?suchen=Ordern&cart
_id=75929615.161.5864&ranzahl=4&Breite=205&Quer=
65&Felge=15&kategorie=6&Transport=P&dsco=161
&sowigan=So&sort_by=preis&Ang_pro_Seite=15&w
eiter=0
10:00 25.08.2009
q (rekisteröimätön)
10:38 25.08.2009
,, (rekisteröimätön)
pole see baranka kah mingi eriline soodus. eriti hea muidugi mõne rehvi soodushind- vähem kui sada eeku hinnast alla ja kohe soodus kiri juures. naljatilgad...
http://baranka.ee/suverehvid?SID=9a2103ddecc286f3a234b79146b
1fb89&diameeter=29&laius=6&korgus=23
10:01 27.08.2009
jazzband
11:14 27.08.2009
G60
Pakun välja ühe huvitava idee. Kuna mulle meeldib Autoleht, siis mina toetan selle lehe ellujäämist sellega, et valin uued talverehvid nende firmade vahelt kes Autolehes reklaami ostavad, et neil oleks raha ikka veel reklaami osta ja nii jääb Autoleht ellu. :) Paremas soosingus on need kes sealt reklaami ostnud pikka aega mitte ainult hooajaliselt. Muidugi vaatan sealjuures ka hinda ja valin hoolikalt. Sellega ma kaudselt hääletan selle säilimise eest mis mulle meeldib. Ma pole kuidagi ei rehvide müügi ega ka ühegi ajakirjaga seotud aga raskel ajal valikuid tehes vaatan ka seda, et kaupmees kes saab minu ostust käivet (võibolla saab nii ka makse maksta), saaks üldse ellu jääda. Kaupmees peab olema Eestimaine ja tegelema õigetes suundades.

See oli lihtsalt üks idee millele oleks huvitav vastukaja ja teiste arvamusi kuulda. Näiteks ka toidupoes ma ostan ainult Eestimaist toodet, kahjuks uusi rehve eestis ei tehta, siis peabki valima muud kriteeriumid, näiteks reklaami kaudu teise Eesti toote toetamine vms.
20:32 27.09.2009
Kadakasaks (rekisteröimätön)
Viimase ettepanekuga täiesti nõus! Ühtlasi paluks Autolehel vastavasse testi siis kah täie tõsidusega suhtuda :)
17:55 29.09.2009
randomize
Re: Kus on Tallinnas soodsad uued rehvid?
Kaks aastat tagasi hinnavõrdlust tehes olid kõige odavamad hinnad http://drewsauto.ee/. Aga jah, kõik mis neil kodulehel kirjas, ei pruugi rehvivahetushooaja lõpus enam tegelikult laos olemas olla, seega soovitan üle helistada.
13:35 12.10.2009
Donkey2 (rekisteröimätön)
Leidsin lehe, kus kuvatakse soodsaid rehvivahetajaid. - http://www.kus.ee/?op=body&id=268
16:50 13.10.2009
vodka
Soodsate rehvide asjus hoidke Gislavedi osas silmad lahti.
Vuhvel Gisladel on ümmargused naelad, originaalidel ristkülikukujulised
12:16 16.10.2009
?? (rekisteröimätön)
Masu, Täpe, Pupu.

Tahan talveks uusi naastrehve 175/70R13
Protte ei taha.
Hiina Nankangi ja muid Deng-xiao-Pinge ei taha.
Silma on jäänud Barum Norpolaris.

Neid pakuvad:

http://www.kummipood.com/index.php?kategooria=1
ja
http://www.rehvikaubamaja.ee/index.php/index.php

Mida arvata sellest valikust ja ehk kusagil veel soodsam ?
14:53 16.10.2009
?? (rekisteröimätön)
Mul teine komplekt velgi olemas.
Lamelle ei soovi.
Tänud.
01:53 18.10.2009
ametnik25
Laki 11

205/ 60 R 16 naelad - nord frost
13:50 19.10.2011
selline koht (rekisteröimätön)
11:12 01.11.2011
qp (rekisteröimätön)
08:37 02.11.2011
´ (rekisteröimätön)
olen ka hulga rehvimüüjate kuulutusi läbi lapanud ja karp jääb lahti kui näed, millist hinda sellise rämpsu eest küsitakse. pane kümnekas juurde ja saad juba protirehvi. aga ju neil siis ostjaid ikka leidub, et sellist hinnataset hoiavad. eks ilmselt lihtsalt teenitakse inimese häda pealt- paljudel pole eelarves sellele üleliigsele kümnekale ruumi ja peavad leppima oma elu ära elanud rehvidega.
09:26 02.11.2011
AS (rekisteröimätön)
Kulla inimesed, te järelmaksust pole kuulnud või, paljud pakuvad ka seda. No tuleb pisut kallim, see-eest uued ja korralikud. Kas korraga a´la 400.- välja käia või jupi kaupa - kes kogub, kes liisib jne.
14:07 09.11.2011
reelikapuu
Täitsa ok hinnaga saab rehve Kadaka teelt Automaailmast. Kusjuures Nankangid kestavad ka normaalselt.
16:50 17.11.2011
Tuscan
to reelikapuu

Nangkang ei ole normaalne rehv ja Automaailma marginaal neilt Hiina kärakatelt on ca 100%. See kui Hiina rehvi eest maksad sisuliselt sama palju kui mõne Euroopa odavama tooja rehvist (Sava, Barum jmt) ei tee Nangkangist veel sama kvaliteetset rehvi.
12:19 18.11.2011
AS (rekisteröimätön)
Nankangist ja pidamisest ei tea midagi aga huvitav oli see, et Linglong Green-Max pani Soomes kinni 4. koha. Ka Eestis oli ta näiteks Barumist eest. Miinus see, et meil ei müüda teda.
22:00 09.02.2012
K (rekisteröimätön)
Pärnu mnt 160g http://www.grunder.ee/rehvid/
Põhimõõdud on tavaliselt laos olemas olnud.
10:21 10.02.2012
kull12546 (rekisteröimätön)
Minu arust on kõige soodsamad rehvid WWW.REHVIKAUBAMAJA.EE seal on minu mõõt 195/65R15 Kormoran impulser 39.-€ tk
08:52 13.03.2012
´ (rekisteröimätön)
viimastel päevadel rehvimüüjate netipoode kamminud ja leidsin sobiva hinnaga rehvid, hinna juures veel kiri, et -15% ning kui täna hommikul uuesti vaatasin, et ostma hakata, siis hinnale sujuvalt 10 euri juurde keevitatud. samas kõrval ikka -15% ilutsemas. ega sellises hinnamängus midagi üllatavat küll ei ole- tüüpiline eestimaine äri, aga natukene tigedaks tegi küll taoline suhtumine. igatahes minu rahast on nad nüüd ilma. aga rehvikaubamajas tõesti hetkel üllatavalt soodsad hinnad ja paistab, et tulebki sealt osta.
10:09 13.03.2012
eelmisele (rekisteröimätön)
autoladu.ee lükkas juba paar nädalat tagasi samuti rahulikult 10 otsa .
15:06 13.03.2012
´ (rekisteröimätön)
saigi täna teisest firmast ostetud rehvid suvistele velgedele peale pandud ja säästsin ka selle 10 euri tükihinnast, samas kvaliteedis kaotamata. mõned rehvimüüjad võiksid tõsiselt mõelda selle üle, et nad pole turul ainukesed ja et ka klient ei pruugi nii loll olla, et odavamat pakkumist ei leia, siis tuleks oma hinnapoliitikasse natukene tõsisemalt suhtuda, mitte lihtsalt nii, et hooaeg tulemas ja küll nad ostavad.
08:44 15.03.2012
joonas391 (rekisteröimätön)
Tere mina vaatasin rehvid24 et see pole kõige soodsam mis silma jäi oli www.rehvikaubamaja.ee kuna seal olid hinnad kõige soodsamad soovitan seda. ise ostan rehvid vist sealt.
11:12 15.03.2012
AS (rekisteröimätön)
Kus otsas seal soodne on, säästukad on seal soodsad, muu on kallim.
11:46 15.03.2012
viimasele (rekisteröimätön)
Ära lase reklaamist mõjutada.Eks praeguses konkurentsis üritab igaüka oma kaupa esile tõsta.
13:15 15.03.2012
´ (rekisteröimätön)
mis on säästukatel häda? inimene, kes vähem sõidab, ei pea alati testivõitjaid ostma. ja kasvõi Michelini gruppi kuuluvad sellised piisavalt tuntud nimed nagu BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Riken, Uniroyal, Tigar. suviste eesti teede jaoks piisavalt head rehvid.
15:34 15.03.2012
jee.kim (rekisteröimätön)
Ähh, meil ju siin kõik rallisõitjad koos, kes endast ja masinast viimast võtavad!!
Kevadel ja talve algul pannakse ikka ainult teistivõitjad alla aga millegipärast on teeääred/kraavid neid "teistivõitjaid" täis...
18:13 15.03.2012
jb (rekisteröimätön)
Äkki on hoopis säästukad kraavis?
19:20 15.03.2012
Trevo (rekisteröimätön)
12:58 22.04.2012
Juho123 (rekisteröimätön)
Soodsad uued suverehvid 13" alates 17,33 EUR tk!
http://www.autokaubad24.ee/et/tooted/suverehvid
13:53 22.04.2012
paadialune21 (rekisteröimätön)
http://www.reff.ee/ Kas siit on keegi tellinud? On usaldusväärne koht?
19:42 22.04.2012
hot dog (rekisteröimätön)
nendel säästukatel on see häda, et need ei kulu ehk see tähendab, et kõvad nagu plastmass ja see ühtlasi tähenda, et pidama ei saa, kehtib nii suve, kui talverataste kohta. Enne ostaks (vähe) kasutatud tippfirma rehve, kui uusi säästurattaid. Kogemused kahjuks näitavad seda.
20:34 22.04.2012
reff (rekisteröimätön)
See jutt siin on stiilis mul on suurem kui sul.Kes Ringrada ei sõida sellele sobib säästukas ideaalselt. Kellel haige ego ei kannata säästukat aga palun.Ostke testivõitjaid.
17:19 02.05.2012
jurika
11:24 03.05.2012
AS (rekisteröimätön)
Sakslased on korduvalt tõestanud, et säästurehv (eriti hiinlased) on enesetapu katsetamine. Juba aastaid tagasi pandi ühe Linglongiga autobaanil ja mis juhtus ... rehv lendas tükkideks ehk karkass ei pidanud koormusele vastu. Need rehvisegud ja ehitus on selline kiviaja oma aga meie tingimustes saab ilmselt sõidetud.
Ise jätan aga ostmata, sest sõidumugavus ja turvalisus maksab ka midagi.
Sakslaste ütlus oli, kes ostab odava rehvi ostab kaks korda.
Te uurige väheke neid teste ja vaadake kasvõi natukenegi kuna vihmas tekib hiinlasel vesiliug ja kuna firmarehvil.
11:54 03.05.2012
stammer (rekisteröimätön)
Pigem ütlevad sakslased seda, et: Kes ostab odava rehvi, ostab viimast korda.
08:38 19.05.2012
martinokk (rekisteröimätön)
http://www.rattad24.ee/rehvid
teine hooaeg ostan neilt,minu arvates on kõige suurim valik kasutatud rehvi ja laos olemas,vaid ootasin paar tundi,kuna olid teisel aadresil need.Teenindus saab kindla 4...
23:01 27.05.2012
siimrasmus
11:59 02.08.2012
kylaline564 (rekisteröimätön)
Mina julgen soovitada www.grip.ee. Sealt sain endale bike rehvid, aga pakuvad ka autole rehve.
19:28 14.08.2012
jahimees74 (rekisteröimätön)
päris ok hinnad on www.rehvihunt.ee ja olen ostnud ka pitstopist. kuna elan linnast eemal, siis sobis see rehvihunt paremini, sai netist osta ja toodi koju ukse taha ära.
18:40 19.08.2012
ancistrus (rekisteröimätön)
Ma küll tallinnast ei ole, kuid oma rehvid tellisin tallinna firmalt http://www.rehvid365.ee/
Hinnad ja valik on küll supper. Mina küsisin soodustust ka tellimisel, ning tehti mulle 10% ale terve jooksu puhul. Meeldiv ja kiire teenindus. Kuller tõi järgmine päev ilusti rehvid ära :)
19:49 19.08.2012
mina mina (rekisteröimätön)
Www.rehvid24.ee ja jooksu puhul tuuakse tasuta ka koduuksele.
20:30 19.08.2012
kihutaja180
http://www.rehvid365.ee/
Paistab tõesti odav koht olevat.Isegi mina leidsin hulgim rehve mis on taskukohased ostmiseks.
15:42 20.08.2012
(rekisteröimätön)
taskukohased võivad ju olla, aga kas ka sõita kannatavad. olen mõned odava otsa tooted ära proovinud (ning ega rohkem ei kipu ostma ka) ja ausalt öeldes oleks kindlam tunne kui väheke kvaliteetsemad rehvid all oleksid- saaks end rooli taga natuke pingevabamalt tunda. aga kui kallimate jaoks pappi siiski ei jätku, tuleb sõidu ajal lihtsalt rohkem keskenduda ja anda endale pidevalt aru, et rehvid seavad sõidule teatud piirangud.
15:25 29.08.2012
x5 (rekisteröimätön)
oma maasturile (R19) leidsin siit www.rehvid.ee
16:57 13.09.2012
Sormunen 12 (rekisteröimätön)
10:51 09.11.2012
Tauno Õis (rekisteröimätön)
Mina just hetk tagasi tellisin Race Invest OÜ-st.
Väga meeldiv klienditeenidust, sind ei võeta kui järjekordsest rahaauku, vaid kui inimest. Mõistev suhtumine, seda võiks üldse rohkem olla Eestis.
http://rehvid.grip.ee oli vist see leht.

Soovitan!
11:25 09.11.2012
stammer (rekisteröimätön)
Kuna autopark suur, siis otsin samamoodi parima hinnaga rehve ja juhuslikult leidsin sellise koha nagu: www.rehvipunkt.ee
Ei ole küll päris Tallinnas, aga siiski Suur-Tallinna perimeetril.

13:07 19.12.2012
kalamajalane (rekisteröimätön)
viimane kord ostsin rehvihundist, tahtsin algul kasutatuid rehve, kuid pakkusid hea hinnaga ka uusi. Pärast kodus vaatasin, et sain täitsa norm hinnaga. Ostin need COntinentali naastud, vist mingi testivõitja. Kui huvi on siis weeb neil www.rehvihunt.ee ja töökoda on neil ka kalamaja pelgu vahel

10:26 20.12.2012
tubli kalamajalane (rekisteröimätön)
Tahaks näha sellist inimest, kes kasutatud rehvi sooviga tuleb ja uue Contiga lahkub, mis on üks kalleimaid.Äärmisel juhul otsustab proti kasuks. See lõhnab räigelt tasuta reklaami järgi.
12:09 20.12.2012
viimasega nõus (rekisteröimätön)
"kalamajalase "puhul on tõepoolest,pigem tegemist kliendipuuduses vaevleva rehvimüüjaga,sest,kui vaadata neid hindu siis väga tabavalt võiks kasutada ka firmanimena"rahakotihunt".On tunduvalt soodsamaid kohti ja pakkumisi.
Kena lumist jõulu kõigile ja eks ikka tuleb elus ette raskemaid ja siis jälle kergemaid aegu,niiet mõistame.
12:16 20.12.2012
salvokas (rekisteröimätön)
Mina küll eestist pole leidnud ühtegi soodsa hinnaga rehvi. Siinsete pakutud soodsa hinnaga rehvi hinna eest sain uue plekkvelje ja uus rehv oli juba peale ka paigaldatud. Nii et soodsa hinna tegemiseks on veel pikk maa.
22:38 22.04.2013
Roffi (rekisteröimätön)
Soovitan seda rehvi kohta, väga hea valik ja soodsad hinnad: http://www.rehvid365.ee/
00:33 27.06.2013
Badmax (rekisteröimätön)
Soovitan www.rattad24.ee Tehti 22 tooli uutele rehvidele eripakkumine, hind oli odavaim üle Eesti, isegi Reifendirektist odavam. Montaaziga ka polnud probleemi.
20:26 08.07.2013
Rattad24 (rekisteröimätön)
Rattad24 hind tundub odav, aga kui tellite tööd saate ebakvaliteetsed rehvid ja kehva paigalduse... ettevõte teeb kõik, et te ei säästaks, vaid maksaksite topelt...:(
18:12 12.09.2013
Allan. (rekisteröimätön)
Mina olen omad saanud sealt KRTehnik oü.
14:46 28.10.2014
-Olev- (rekisteröimätön)
Käisin rehve vahetamas sellises kohas nagu http://www.rehvidpluss.com//
ja jäin väga rahule, seega soovitan!

1. Kuidas oli klienditeenindus. - klienditeenindus oli väga sõbralik. Ooteruum on mõnusalt avar, saab telekat vaadata, tasuta internetis olla, ajakirju sirvida või tutvuda rehvivalikuga. Sh saab ka tasuta kohvi/teed jm.
2. Kas rehvid realselt laos olemas. - jah, rehvid olid laos olemas.
3. Kas oli rehvivahetus kohapeal. - jah rehvivahetus oli kohapeal ja broneerisin veel endale internetist aja, väga mugav http://www.rehvidpluss.com/EST/broneerimine/?asukoht=7
20:46 28.10.2014
devalsig (rekisteröimätön)
Kulla K ja I teil on palju rohkem nuppu ja pealehakkamist kui säärane võrdlemisi primitiivne sotsiaalreklaam ja linkimine. Olete tublid, aga samaväärselt häid kohti on Eestis kümneid ja kümenid.
21:16 03.11.2014
muff22 (rekisteröimätön)
Hoiduksin ka Rattad24.ee kaugele! Ostsin ringi rehve, kaks läksid tühjaks tühjaks. Läksin siis tagasi ja öeldi kohe, et ilmselt auk sees. Küsisin siis, et kas see normaalne, et te ei kontrolli mida müüte, öeldi et ei jõua ja lihtsam on parandada. Näitab ikka taset!
21:29 03.11.2014
to muff (rekisteröimätön)
mis moodi nad seda kontrollima peaksid?siis sa ütled,et juba kasutatud ja jälle häda.
22:13 03.11.2014
professor_sammaljalg
aga ta ju ostiski ju kasutatud.

ise küll kunagi kasutatuid ei osta aga inimesi igasuguseid, pärast netis kaeblemas käia natsa kohatu.
08:40 04.11.2014
muff22 (rekisteröimätön)
ega rehv kasutatud kondoomei ole! ENamus keeravad ju alla kasutatud rehvi, kas siis olemasoleva vana või uue. Kas 8mm 5000km sõitnud rehve ei kõlba osta. Asi on selles, et oma müüdava toote peab üle ENNEM müüki vaatama müüja, et klient ei peaks pärast mitu korda tagasi tulema! Rehve on neil tõesti palju aga töökojast hoiduge kaugele, isegi kõige lihtsamat tööd ei osata seal teha ilma,et pärast üle pead laskma teha, seega valige midagi muud kui Rattad24!!!
09:13 04.11.2014
professor_sammaljalg
mismoodi see ülevaatus välja peaks nägema? luubiga iga ruutmillimeeter üle käia? või peab hankima kõikvõimalikud veljemõõdud, tegema paarkümmend kilomeetrit proovisõitu ning seejärel nädal aega rehvirõhku kontrollima? tänapäeval on uued rehvid nii odavad, et vanade rehvide omahind pluss minimaalnegi ülevaatus (va lõhkine külg või suur nael) lisab sinna piisavalt, et hind tõuseks uue hinnani.

ise müüsin just kodus vedelenud 4 18" nokiani naastu maha - igatpidi seest ja väljast ilusad, naelad sees ja mustrit 6mm. aga kui ostja lasi velje peale panna, oli ühel muna peal. kuna ei tegele leivateenimisega rehvimüügi näol, kandsin talle kahe rehvi raha tagasi, aga eks ta selline kasutatud kantossi teema imo on..
10:00 04.11.2014
Siiiidiuss (rekisteröimätön)
Kasutatud kontossi teema seeon jah. Ise ka ei osta kasutatuid kontosse:loe rehve. Kunagi otsisin kasutatud korralikke velgesid ja siis viskasin korra pilgu peale viljandis ka kasutatud rehvidele. Silma hakkas see, et mis hinna poolest kõlbaks osta olid sellised kulunud nässid kusagilt prügikastist üles korjatud, et alla ei kõlba pannagi. Seeenesepetmine kui ei vea ühte hooaegagi läbi ja poole talve peal osta jälle uued. Need rehvid mis alla kõlbasid kasutatuna panna maksid aga sama palju voi rohkemgi kui tallinast uued contid voi michelinid tellida. Niisiis lahendus ongi see, et tellin tallinnast laost uued rehvid ja 0 probleemi aastateks. Olen ostnud nii soodsama hinnatasemega wanlit kui pisut kõrgema hinnatasemega continentali ja michelini ja elu lill.
10:25 04.11.2014
muff22 (rekisteröimätön)
sa räägid pasteldest, ma räägin 8mm rehvidest 40eur/tk, miks ei peaks ostma? see kas müüdav kaup on korralik, selle eest vastutab müüja, see ka seaduses kirjas! Pole ausalt minu asi kas kontrollib auke luubiga või tilliga, kui raha eest, siis ka vastutab. Kui ei viitsi või ei suuda kontrollida, siis lepib sita mainega Rattad 24. Kogemus ei piirdu ainult rehvidega, vaid ka pakutavate remonditeenustega. Ausalt arvan, et nad ei oska vist isegi autosi pesta...
11:37 04.11.2014
ˇ (rekisteröimätön)
kasutatud rehvide hind on megalt ülepaisutatud. üks tuttav pensionär läks meie kohalikku rehviauku uurima kasutatud lamelle ja tuli siis minujuurde, et laena natu raha juurde. küsisin, et mis hinnaks taheti- neli kümpi tükist. 14" rehv. lõin siis netipoed lahti ja odavam kesk-euroopa talve jaoks tutikas lamell 46 euri, protid veelgi odavamad. absurdimehed need kasutatud pastelde müüjad.
12:28 04.11.2014
Hybert (rekisteröimätön)
Hämmastav on tõesti uute ja kasutatud rehvide hinnavahe, kasutatud rehv ainult kohati 5-10 euri odavam kui uus. Hakkab samasse klassi jõudma nagu kasutatud osade puhul, kus võib tihti juhtuda et kasutatud osa eest küsitake kõrgemat hinda kui uue eest. Monkey busines.
17:18 04.11.2014
maaks
Arusaadav ju, et tuleb maksta. Kasutatud rehvid ju kõik eranditult "testivõitjad" (mis siis et 5a tagasi). :-)
Aga turumajandus - kui saab küsida siis järelikult makstakse.
17:08 17.02.2015
SanderRemm (rekisteröimätön)
Suurim valik rehve www.kummiproff.ee

1. Kuidas oli klienditeenindus. 5/5
2. Kas rehvid realselt laos olemas. Vastavalt hooajale kõik levinumad suurused olemas
3. Kas oli rehvivahetus kohapeal. Jah, ning ostes netist saad tasuta!
00:52 21.02.2015
praims (rekisteröimätön)
Ostan supermarketist või ehitusmaterjalide kauplusest. Alati enamlevinud rehvid letis ja soodne hind. Paigaldan ise. Sealt ostan ka mootoriõli ja kogu autokeemia ning tarvikud. Väga mugav sest kõik vajaliku nagu piim leib ja sai saab ühe transpordikuluga.
23:36 09.03.2015
Tarvokirs (rekisteröimätön)
Nõustun juba postitatud kohaga - suurim valik ja kindlasti leiad midagi kui eelarve paigas -> www.kummiproff.ee
07:57 10.03.2015
kirjutasin (rekisteröimätön)
Rehvid24 tundub hetkel soodsamatest E-poodidest rehvivalikute osas.
09:28 10.03.2015
fox86
Mina ise ostan kõik rehvid www.grip.ee
Rehvid tulevad koju kätte ja hind hea.
Mõõte palju ja saavad ka erilisemaid asju tellida (ka motorehvid ja maasturirehvid).

10:06 10.03.2015
Kiitus Fox86! grip.ee lehel on tõesti mõistlike hindadega rehvid. Vaatan, et enda Audi A8 saab ka sellelt lehelt soodsad (126€ tükk) uued Nexen N8000 245/45ZR19XL rehvid mida soovitab ka Autobild ja ADAC.
http://rehvid.grip.ee/index.php?id_product=5574&controll
er=product#/laius-245/k%C3%B5rgus-45/tolli-19
20:04 10.03.2015
xaxaxa (rekisteröimätön)
siIIidiuss on nexenimees :P
19:21 11.03.2015
ostja65 (rekisteröimätön)
Mina võttan need;http://www.rehvikaubamaja.ee/product/?name=hankook-k425
&id=5907
20:45 11.03.2015
tegelikult (rekisteröimätön)
21:58 11.03.2015
rehvimeese (rekisteröimätön)
00:14 20.03.2015
Peremamma (rekisteröimätön)
Testisin seda rehvivahetus.ee asja (käis kuskilt teemast läbi). Pidi jah päringut klikkima, aga tulemus oli sümpaatne - üllatas väga, et laual oli ka Pettson ja Findus (!!!) ning kellegagi kohapealsetest sai kõik see aeg sisukalt vesteldud lastest ja spordist ning mitte rehvimustrist. Jooksu 19'' Continentali rehvide hind oli tõesti pisut soodsam kui R24, kuid see polnudki nii tähtis, olin lihtsalt teenindusest So positevely suprised!
21:18 25.03.2015
praims (rekisteröimätön)
21:56 25.03.2015
10:08 26.03.2015
salvokas (rekisteröimätön)
19:23 26.03.2015
peeterkuuse (rekisteröimätön)
01:48 27.03.2015
praims (rekisteröimätön)
Ma tellisin see aasta ahjusoojad Vallai rehvid. Väga head vaiksed ja soodsad ja sportlikud rehvid. Peavad isegi siis kui tavarehvidega pidamist ei ole. Täpne suunakindlus ja eurokvaliteet.
18:26 27.03.2015
63amg (rekisteröimätön)
nii et vallai pidamine on parem,kui tavarehvil michelinil, goodyearil,dunlopil jne.selle pommuudisega võiks selle teema kinni panna
12:03 08.04.2015
lugeja (rekisteröimätön)
00:00 13.04.2015
toits1972 (rekisteröimätön)
vaatasin barankarehvid.ee - mõned isegi odavamavad kui fs.ee-s
21:40 16.04.2015
vabadus? (rekisteröimätön)
Üritasin sealt rehviliider.ee ka siis rehve osta 285/60 R18.
Esitasin nädal tagasi (eestikeelsel kontakteerumis kohal) küsimuse, et kui vanad need rehvid on, mille välja valisin, siiani ootan vastust.
Kuna aga asjaga on tasapisi kiire, siis proovisin täna terve päeva sealt siis osta.
Tipid ilusti oma andmed ja kõik muu seonduva sinna sisse ja mitte essugi.
Mõtleb natuke ja viskab siis et "Viga maksmisel"
Saatsin siis nüüd inglise keelse küsimise, et kas IT viga neil seal või lihtsalt reklaamitud rehve pole.
Näis mis vastavad
08:21 17.04.2015
Rehviliider.... Mnjah...
Kui viimane kuuaega kui olen tasapisi vaadanud enne mainitud mõõdus rehvide hindasid (Nokian HT SUV) ja hind on koguaeg olnud 144€ siis nüüd kui eile üritasin neid päeva jooksul osta mitu korda ja see ei õnnestunud ja saatsin neile ka teate, et mis ja kuidas.
Siis täna hommikul avastasin, et need rehvid mis mul loodud konto ostukorvi on jäänud -
"Alates teie viimasest sisenemisest on järgmiste toodete hinnad muutunud
Nokian HT SUV 285/60 R18 116H hind on suurenenud
hind on muutunud 144.97€ 183.19€"
Tase "liidrilt". Kui aus olla, siis ei teagi, et kas naerda või kurvastada...
08:39 17.04.2015
Proovisin siis korra veel Nokian Hakka SUV rehvidega.
Ja sama asi, "Viga maksmisel".
Tea kas täna/homme tõuseb nenede hind ka 150 € per rehv mingi 25%
Nii, et hetkel mina omast kogemusest seda firmat küll soovitada ei saa.

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
  1. On kielletty:
    1. Myydä tai vaihtaa
    2. Mainostaa suoraan
    3. Poiketa aiheesta
    4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
    5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
    6. Toistaa aiheita tai viestejä
    7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
    8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
    9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
    10. Isojen kirjaimien turha käyttö
  2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
  3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
  4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
  5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
  6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
  7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
  8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
  9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
  10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.