Kirjaudu sisään

Keskustelut

Kysy asiantuntijalta

Muut keskustelut

 
Laki tänava tehnoülevaatus (sissesõit territooriumile, kus töötame, asub Laki 11A vastas Tallinnas) alustas oma tööd aprillis 2002. Autode kontrollimisega olen ise tegelenud 10 aastat. Olen valmis vastama Teie küsimustele, mis puudutavad sõiduautode ja kuni 3,5t täismassiga veoautode tehnoülevaatust ja sellega seonduvat.

Tean, et tehnoülevaatust puudutavat ei saa alati võtta üheselt kuna palju oleneb hetkesituatsioonist, probleemküsimuste kogumi suurusest ja seaduse tõlgendusoskusest. Kui probleemide lahendamisel leitakse kompromisse, siis ei tohi need seadusega vastuollu minna. Vaatamata sellele, et tuginen oma vastuses kehtivatele seadustele, ei saa igas olukorras võtta minu selgitusi kui absoluutset tõde. See tähendab, et minu infot ei tohi kasutada à la Mait Millert ütles, et nii on õigem.

Minu poolt juhitav Maitene OÜ on eraõiguslik juriidiline isik, kes on sõlminud halduslepingu ARK-ga. Mainitud leping annab õiguse teostada riiklikku järelvalvet, st mootorsõidukite ja nende haagiste tehnoülevaatust. Vaatamata sellele, et minu seisukohad ühtivad enamasti ARKi ametnike seisukohtadega, pean vajalikuks ära märkida, et Maitene OÜ ega mina isiklikult ei saa foorumites esindada Riiklikku Autoregistrikeskust, ametnikke ega nende seisukohti. Haldusleping ei näe ette sellist võimalust.

Mait Millert
Maitene OÜ tegevjuht
telefon 715 4246
www.maitene.ee
 

AIHE: ON IKKA ÜLEVAATUSPUNKT SEE!

21:15 30.06.2008
marks777
On ikka ülevaatuspunkt see!
Teema järgmine:sõber käis ülevaatusel oma autoga kus öeldi et taga vasak pidur ei pea.No vaatasin siis üle-ok vasak töösilinder tilgub. Vahetanud välja nii klotsid kui ka silindrid(mõlemal poolt igaks juhuks) saatsin ta uuesti samasse ülevaatuspunkti tagasi kus ta korduva sai.Tulemus jama.Muliseti mingist õhust pidurisüsteemis jne.Võtsin uuesti trumlid maha.Pilt näitas,et klotsid polnud veel sisse käinud(kolmest kohast oli kulutamisjäjed sees).Lihvisin need kohad siis liivapaberiga maha ja andsin kässariga sõites kolm õhtut tuld.mõistuse piires muidugi.Läks auto siis teist korda ülevaatusele.Tuli tagasi veaga,mis näitas üldist tagapidurite nõrkust.Siis soovitasin kutil minna mõnda teise firmasse.Ja näe imet järgmises kohas osati küsida sedagi kas on hiljuti remonditud pidureid või ei. Selgitati otse ära,et uued klotsid ei peagi kohe megalt võtma ja vormistati ilusti ülevaatus ära.P.S tehniline pass rikuti ka ära kuna kordusülevaatus määrati 06.2009. Vot selline koht on Rakvere külje all olev veoautokeskuse ülevaatuspunkt! Soovitan kõigile!
22:29 30.06.2008
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Re: On ikka ülevaatuspunkt see!
Tere Margus.
Erinevates ülevaatuspunktides töötavad erinevate teadmistega ja oskustega inimesed. Teinekord ka eksitakse, kusjuures ausad tunnistavad oma eksimust ja ka vabandavad. Kui Teie ei jäänud rahule mõne ülevaataja tööalaste oskustega siis võite ju esitada vastavasisulise pretensiooni ülevaatuspunkti omanikule. Või siis lihtsalt Teie ei lähe enam sinna ülevaatusele. Kui tehnoülevaataja viitab tagapidurite üldisele nõrkusele siis küsige millises seadusesättes on ära toodud tagapidurite efektiivsuse miinimum %? Vastust teie sellele küsimusele muidugi ei saa. Tegelikult oli tagapidurite efektiivsuse nõue seaduses kirjas palju aastaid tagasi, tänaseks on seaduste tegijad selle nõude seadusest kustutanud. Kuna pean seadust täitma siis olen teinekord öelnud, et auto pidurid on juriidiliselt korras teatades, et on ebanormaalne kui seisupidur on 4 korda tugevam kui samade klotsidega tagatelje pidur.
15:27 02.09.2017
Mikk Tali (rekisteröimätön)
Re: On ikka ülevaatuspunkt see!
See on see Egesten oü või?
Üldse ei soovita Seal linnas käia ülevaatusel. Mnt.ee lehelt näed ka tüv punktide korduva % ära igas kohas, uues karja tn avatud punktis on see 16!!
17:24 02.09.2017
ellekas5
Re: On ikka ülevaatuspunkt see!
Ega seal Egesteni taga ülevaatuses on üks eriline vend,kes hea meelega määrab tühiste asjade pärast kordusi.
19:27 02.09.2017
joppenpuhh (rekisteröimätön)
Re: On ikka ülevaatuspunkt see!
loll õpib oma vigadest tark kuulab teisi. on ülevaatuspunkte kus on äriplaan ülevaatus + kordus ja selleks leitakse sinna tegelane kes suurima heameelega
leiab vigasid. väikese otsingujärgi või küsides teadlikumalt naabrilt
leiab need eriti kliendisõbralikud ülevaatuspunktid kindlasti

Keskustelupalstoille kirjoiattaminen vaati keksien (cookies) lupauksen

KESKUSTELUPALSTAN SÄÄNNÖT

Huomaa, että lisätessä sisällön foorumiin, sinun täytyy noudattaa rajoituksia, joita kuvataan käyttöehdoissa (kappale 7). Lisäksi ovat voimassa myös seuraavat säännöt:
 1. On kielletty:
  1. Myydä tai vaihtaa
  2. Mainostaa suoraan
  3. Poiketa aiheesta
  4. Herjata tai käyttää sivistymättömiä ilmaisuja
  5. Aloittaa ajoneuvoihin liittymättömiä aiheita
  6. Toistaa aiheita tai viestejä
  7. Sivuuttaa tavaamissääntöjä
  8. Kirjoittaa viestejä eri nimillä
  9. Käyttää toisen henkilön oikeaa nimeä
  10. Isojen kirjaimien turha käyttö
 2. On sallittu auttaa muita keskustelupalstan vieraita suosittelemalla hyvää yritystä tai kokeneetta henkilöä. Saa laajentaa aihetta.
 3. Viestit ja aiheet, jotka ovat vastoin sääntöjä, poistetaan ja sivuston ylläpitäjällä on oikeus estää säännöistä piittaamattomien pääsy palstalle.
 4. Kysymykset ja ehdotukset on lähetettävä foorumin valvojan sähköpostiosoitteeseen.
 5. Aiheen otsikon ei pitäisi olla epämääräinen: "ongelma", "auttaa".
 6. On vakavasti suositeltavaa merkitä merkki ja malli, mistä on puhe, aiheen otsikossa.
 7. On kiellettyä toistaa välimerkkejä aiheen otsikossa, esim. "kuinka iso on Calibran polttoaineen kulutus???????????"
 8. On kiellettyä mustata tavaramerkkiä aiheen otsikossa, esim. "huijareita in ASDF kaupassa". Omista konkreettisista kokemuksista jostakin yrityksestä tai tavaramerkistä voi kirjoittaa viestissä.
 9. auto24.ee:llä on oikeus muutta foorumin sääntöjä.
 10. Foorumilla on oikeus poistaa tai sulkea viestit ja aiheet, jotka ovat foorumissa turhia tai roskapostia.

VASTAA VIESTIIN

Nimi
Aihe 
Kuvat + lisää kuvia
Viesti
Pyydän vastaamaan   sähköpostitse:
Tarkistuskoodi
Syötä kuvassa näkyvä koodi. Rekisteröitynyt käyttäjä vältty siitä.